SENDİKACI GÜRAKAN MHP'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Türk Eğitim Sen Dörtyol Şube Başkanlığı'ndan istifa eden Yaşar Gürakan, Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
SENDİKACI GÜRAKAN MHP'DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Gürakan, Dörtyol MHP ilçe başkanlığı önünde yaptığı açıklamada 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan 24. Milletvekilleri Genel Seçimleri'nde MHP'den milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.
     AK Parti iktidarının yarattığı insanlardaki huzur sıkıntı ve yıkımı durdurmak ve ortadan kaldırılması için aday olduğunu ifade eden Gürakan, şöyle devam etti:
 

     ''12 Haziran Pazar günü yapılacak genel seçimlerde AKP'nin tekrar iktidara gelmesi ülkemizde yaşanamayacak sosyo ekonomik tahribatlara neden olacağından bu gidişe dur demek için MHP olarak büyük mücadele verilmektedir. Ben de şimdiye kadar bir sendikacı olarak yanlışlara dur dedim. Ancak daha büyük yanlışlar yapılmaktadır bu yanlışları düzeltmek ve şimdi TBMM'de mücadele vermek için aday adayı oldum.''
     Gürakan Yapılacak seçimlerde İktidara gelmek için 81 vilayetteki tüm teşkilatların yoğun bir çaba gösterdiğini eğer aday olamaması halinde aday olan arkadaşlarla birlikte mücadelesine devam edeceğini sözlerine ekledi.
     Yoğun bir kalabalığın katıldığı Gürakan'ın açıklamasına parti üyeleri İl genel meclis üyeleri ve partililer katıldı.