SEVGİNİN, ŞEFKATİN, MERHAMETİN, FEDAKÂRLIĞIN SEMBOLÜ ANNELER..

Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerinde şekillendirmektedirler.
SEVGİNİN, ŞEFKATİN, MERHAMETİN, FEDAKÂRLIĞIN SEMBOLÜ ANNELER..
Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir.  Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakarlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Annelerimizin bu mutlu günlerinde evlatlarını bağrına basamayan, onları kucaklayamamanın hüznünü yaşayan, yüreği yaralı tüm şehit annelerimizin her zaman yanlarındayız. Onlar; yüreğimizde sonsuza kadar yaşayacak kahraman şehitlerimizin bize emanetidir. Bugün, annelik duygularının ayrıcalığının hatırlandığı gündür. Gerektiğinde yavrularının gerektiğinde evinin direği, eşinin aynası olan kadınlarımızın her gününün annelik hissiyatı içinde geçmesini temenni ediyorum.Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın en kutsal görevini üstlenen, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin ANNELER GÜNÜ`NÜ kutluyor, saygı ve selamlarımı iletiyorum.
 
   Mehmet GÜZELMANSUR
 Makine Yüksek Mühendisi
    CHP HATAY İL BAŞKANI
 
SEVGİNİN, ŞEFKATİN, MERHAMETİN, FEDAKÂRLIĞIN SEMBOLÜ ANNELER.. haberi 07 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine tarafından  1230 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.