Türkiye Partisi kurmayları Reyhanlı'da biraraya geldi

Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Sarı ve MYK Üyesi Gürcan Günay, Siyasi işler Bşk Yarmcısı Hüseyin Güvercin Bşk Yardımcısı Abdulbaki Tuna ile birlikte Reyhanlıda İl ve ilçe teşkilatlarıile görüşerek genel bir değerlendirme yapıldı.
Türkiye Partisi kurmayları Reyhanlı'da biraraya geldi

Yapılan konuşmalarda Abdulkadir Sarı önemli açıklamalarda bulundu.

Sarı yaptığı konuşmada, "Türkiyede seksen bir ilde teşkilatlandık. Hergün çığ gibi büyümekteyiz biz iktidara talibiz. Hedefimiz Türkiye Partisi olarak iktidara gelmektir. Maalasef Türkiye sahnesinde boy boy televizyonlarda medyada gösteriş yapan Ak parti kan kaybediyor. Chp ise karma karışık kimin ne yaptğı bellisiz. Oysa biz yeni bir pati olarak lanımız ak yolumuz açık halkın ve milletin her zaman yanındayız. İnsanları ayırmadan 73 milyon insanda bizim kardeşimizdir. Her ne olursan ol Mevlana misali bizim kapımız herkese açıktır. Her vatandaşın oyu bizim için namustur. Çalışmalarımızı projelerimizi iktidara gelince herkes görecektir. Bizlerin emekliye, işçiye ,çiftçiye, sanayiciye, esnafa, billhassa işsiz gençlerimize cok önemli projlerimiz var. Şimdiki durumdan siyasi ortamdan halk memnun degil. Herkes bir arayışın içerisindedir.

Teşkilat ve yöneticilerin esnaf ziyareti yaparak onların dertlerini ve sorunlarını dinleyerek fikir alışverişinde bulunuldu.