VATANDAŞ AKP DEN DESTEĞİNİ ÇEKİYOR‏

MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Terzi 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Payas, Erzin, Dörtyol arasında adeta mekik dokuyor ve bölgeyi ilçe ilçe mahalle mahalle sokak sokak ev ev geziyor.
VATANDAŞ AKP DEN DESTEĞİNİ ÇEKİYOR‏
Çarşıda pazarda dükkanda bağda bahçede sokakta  gördüğü her vatandaşla sohbet eden onların sorunlarını dinleyen MHP nin projelerini ve sorunlara nasıl çözüm getireceğini anlatan Milletvekili Adayı Mehmet Akif Terzi, Erzin’de bir kahvehanede bir vatandaşın ‘’ Erzin de MHP nin durumu çok iyi, Hatay da Dörtyol da durum nasıl sayın vekilim‘’ sözleri üzerine  yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi; “Arkadaşlarımızın bir kısmı Hatay Hassa Kırıkhan Rayhanlı Kumlu Defne Altınözü  bölgesinde, İbrahim Gül kardeşimiz Arsuz Belen İskenderun bölgesinde bende Payas Erzin Dörtyol bölgesinde karış karış  geziyor vatandaşlarımızla sohbet ediyor onların dertlerini dinliyoruz.Vatandaşımızın şu anki en büyük sıkıntısı terör ve güvenliktir. Dolayısıyla ülkenin geleceğidir. Vatandaşlarımız ülke olmasa birlik olmasa dirlik olmasa hiçbir şey iyi olmaz demektedirler. Vatandaşlarımız Akp Hükümetinin güvenlik yani terör politikalarından çok kaygılılar. Akp nin verilen oyları hak etmediğini beklentilerini karşılamadığını ifade etmektedirler.Akp nin terörü azdırdığını bölücüleri şımarttığını çözüm süreci adı altında Pkk yı palazlandırdığını şehirlerimizin adeta silah ve bomba deposu haline getirilmesine göz yumduklarını  söylemektedirler.Sahada sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızdan ve kendi gözlemlerimizden anlıyoruz ki AKP Hükümeti vatandaşların desteğini kaybetmektedir. Vatandaş Akp den desteğini çekmektedir. 1 Kasım Seçimlerinde bunu ülke genelinde de Hatay’da da göreceğiz.” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
VATANDAŞ AKP DEN DESTEĞİNİ ÇEKİYOR‏ haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Politika kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2070 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle