3 YAŞINDAKİ ADEMİN DRAMI

 Hassa ilçesinde yaşayan askersever ailesinin en küçük çocuğu 3 yaşındaki Adem Askersever'in genizinin damağına yapıştığı ve burun delikleri kapalı olduğu için yaşam mücadelesi verdiği bildirildi.
3 YAŞINDAKİ ADEMİN DRAMI
 Baba Hüseyin Askersever (35), AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuğunun doğuştan bu halde olduğunu, gitmedikleri doktor ve hastane kalmadığını, hayırseverlerin yardımını beklediğini söyledi.
 

     Burun delikleri kapalı olan Adem'in nefes almakta zorlandığını, sağlığının her geçen gün daha kötüye gittiğini belirten Baba Askersever, ''Oğlumu doğduğundan bu yana tedavi ettiriyorum Ancak, hiçbir değişiklik yok. Sağlığı iyi değil. Sadece biberon ile süt içiriyoruz. Özel biberonu da bulamıyoruz. İş buldukça çalışıyorum. Kalıcı ve düzenli işim yok. Adem ile birlikte 3 çocuğum var. Onlara da bakmakta zorlanıyorum. Oğlumun yurtdışında tedavisi için yetkililerden yardım bekliyoruz'' dedi.
                             
 
     Kaymakamlığın gerekli yardımı yaptığını,yeşil kartı bulunduğunu, ancak bunun yeterli olmadığını belirten Askersever, oğlunu kaybetmek istemediğini belirtti.
     Anne Çiğdem Askersever, oğlunun her gün eridiğini, sağlığına kavuşması için hayırseverlerin ve yetkililerin desteklerini beklediğini söyledi.
3 YAŞINDAKİ ADEMİN DRAMI haberi 22 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık kategorisine Hatay tarafından  10950 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle