Araştırma Hastanasi Bir İlke Daha İmza Attı

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Odyoloji ünitesinin açılışıyla bir ilke daha imza attı.
Araştırma Hastanasi Bir İlke Daha İmza Attı
Hastanede yapılan törene Rektörümüz Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet duru, Tıp Fakültesi öğretim üyeleri ile birlikte hastane personeli ve basın mensupları katıldı.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, açılış töreninde yaptığı konuşmada, üniversitesinin alt yapı çalışmaları ve hastane bünyesinde uygulanan tedaviler hakkında bilgi verdi.  Hastaneye yapılan yeni yatırımlarla bölgemizdeki hastalarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda adım adım ilerlediklerini ifade eden Güder, ileri düzey tedavi yöntemleriyle hastanenin göz dolduran bir noktada olduğunu söyledi.
 
Yapılan çalışmaların bir ekip başarısı olduğunu belirten Prof. Dr. Güder, "Açmış olduğumuz Odyoloji ünitemizin herkese yararlı olmasını, sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Doğru tedavi için doğru alt yapı oluşturulması gerekiyor. Bunda görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor, derman arayan vatandaşlara da hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Hastane Başhekimi Mehmet Duru da, hastanenin mevcut durumu hakkında bilgilendirmede bulunarak yeni açılan Odyoloji ünitesinde Hatay ve bölgedeki işitme ve denge kaybı yaşayan hastalara en iyi hizmeti verebilmeyi amaçladıklarını bildirdi. Daha sonra Rektörümüz ve Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemiz'in ilgili akademisyenleri Odyoloji ünitesini basına tanıttı.