DÖRTYOL'DA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ HİZMETLERİ

 Dörtyol ilçesinde geçen yıl hizmete giren Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 39 bin 500 kişiye diş hizmeti verildiği bildirildi.
DÖRTYOL'DA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ HİZMETLERİ
Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dr. Ayşe Bilgin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce Özerli Mahallesi'nde hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin bir bölümünün Çaylı Mahallesi'ndeki yeni yerine taşındığını burada hizmet vermeye başladığını belirtti.
     16 diş hekimiyle hizmet verdiklerini ifade eden Bilgin, ''Geçen yıl 39 bin 500 kişiye diş hizmeti gerçekleştirdik. Sosyal güvencesi olan vatandaşlardan katkı payı almadan hizmet veriyoruz. Yeni gelecek cihazlarla hastalarımızın diş konusunda başka illere gitmelerine gerek kalmayacak. Diş ile ilgili tüm sağlık hizmeti vereceğiz'' dedi.
     Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, Diş Sağlığı Merkezi'ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Özyiğit, vatandaşların diş sağlığı merkezinden memnun olduklarını belirterek, görevlilere teşekkür etti.
     Ağız Diş Sağlığı Merkezi ziyaretine Yeşil Kasabası Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu ve mahalle muhtarları da katıldı.