Futbol sahasında nikah

Yayladağı'ndaki çadırkentte ziyarete gelen Suriyeli Fadime El Bedevi, ilçede tanıştığı emekli öğretmen ile dünya evine girdi.
Futbol sahasında nikah
  Suriye'de yaşanan olayların ardından Cisreş Şugur kentinden 5 ay önce gelen ve Yayladağı ilçesinde Türk Kızılayı tarafından oluşturulan çadırkentte yaşayan ailesini görmek için Türkiye'ye üç ay önce giriş yapan 37 yaşındaki Fadime El Bedevi, Yayladağı'nda emekli öğretmen Enver Arslan ile tanıştı. Arslan'ın evlenme teklifinde bulunması üzerine konuyu ailesiyle paylaşan Bedevi, ailesinin rızasıyla ülkesine giderek gerekli işlemleri tamamlayıp Türkiye'ye döndü.
     Yapılan nişanın ardından 2 ay sonra düğün hazırlıklarına başlayan Fadime El Bedevi ile Enver Arslan çifti, Yayladağı Futbol Stadı'nda düzenlenen törenle dünya evine girdi.
     Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı, aşkın dili, ülkesi ve dini olmadığını belirterek, ''Çiftimiz, birbirlerini görmüş ve beğenmişler, kendilerine mutluluklar diliyorum'' dedi.
     Unutulmaz bir anı olması için futbol sahasında düğün yaptıklarını vurgulayan damat Enver Arslan ise ikinci baharını Suriyeli Fadime El Bedevi ile yaşamaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.
     Türkiye'de evleneceğini hayal bile etmediğini anlatan gelin Bedevi de ''Kısmet böyleymiş, bir Türk ile evleniyorum. Çok mutluyum. Nikahın futbol sahasında yapılması da beni ayrıca mutlu etti'' diye konuştu.
Futbol sahasında nikah haberi 18 Nisan 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık kategorisine Hatay tarafından  18660 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle