HATAY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ PERSONELİNE BELGE VERİLDİ

BAŞHEKİMİ KEÇECİOĞLU: ''HASTALARIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET VEREBİLMENİN ARAYIŞI İÇERİSİNDEYİZ''
HATAY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ PERSONELİNE BELGE VERİLDİ
 Hatay Ağız ve Diş sağlığı Merkezi'nde temel kalite yönetimi eğitimini tamamlayan personele düzenlenen törenle belgeleri verildi.
     Başhekim Kamil Keçecioğlu, merkezde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, hastalarına daha kaliteli hizmet verebilmenin arayışı içerisinde olduklarını söyledi.
     İSO 9001 belgesi almak için Türk Standartları Enstitüsüne (TSE) başvuracaklarını ifade eden Keçecioğlu, 3 yıl önce kurulan merkezlerinde 27 ünitenin bulunduğunu, 37'si diş hekimi olmak üzere toplam 120 personelle günde yaklaşık bin hastaya hizmet verdiklerini belirtti.
     Hasta memnuniyetini en yüksek oranda tutmaya çalıştıklarını kaydeden Keçecioğlu, ''Merkezimizde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini daha da arttırmak ve hastalarımızı memnun edebilmek için İSO 9001 belgesi almak için çaba gösteriyoruz'' diye konuştu.
     Konuşmaların ardından TSE Eğitmeni Yaşar Efendioğlu'nun verdiği derslere katılarak eğitim alan personele belgeleri verildi.