İSKENDERUN PRİMEMALL AVM'YE GELENLERİN YÜZDE 6'SI SURİYELİ

İskenderun Primemall Alışveriş Merkezi Müdürü Arzu Özerdem, müşterileri arasında yaptıkları anket sonucuna göre, AVM'ye gelenlerin yüzde 6'sının Suriyeli olduğunu söyledi.
İSKENDERUN PRİMEMALL AVM'YE GELENLERİN YÜZDE 6'SI SURİYELİ
Özerdem, Müdür yardımcısı Mustafa Süzen ve yönetim asistanları Aykut Aslan ile Nagihan Kahraman'la AVM'de düzenlediği basın toplantısında, müşterileri arasında bir hafta süreyle yapılan 1000 kişilik anket sonucunda AVM'ye gelenlerin yüzde 56'sının İskenderun'dan, yüzde 6'sının Suriye'den, yüzde 15'inin kente yarım saatlik mesafeden, kalanların ise Antakya bölgesinden geldiğini gösterdiğini ifade etti.
     Aralıkta da etkinliklerini sürdüreceklerini belirten Özerdem, İSDEMİR ve kent merkezinden günde iki sefer yapan, hafta sonları da Antakya'ya hizmet veren müşteri servislerine ilginin yoğun olduğunu belirten Özerdem, şunları kaydetti:
     ''Aralık, perakende de yılın en hareketli aylarından biri. Biz de bu alışverişi hem keyifli hale getirmek, hem de AVM'deki ticari aktiviteyi artırmayı istedik. Bu kapsamda da, bir günde yapılacak her 75 liralık alışverişe aynı anda küçük hediyeler sunuluyor.
     Bu kampanyamız 12 Aralık'a kadar devam edecek. 18 Aralık 2010-15 Ocak 2011 tarihleri arasındaki büyük kampanyamız ise Milli Piyango İdaresi garantisinde olacak. Bu kampanyada her 75 liralık alışverişe bir şans numarası verilecek. Bir otomobil ile 5 motosiklet bu şans numaralarıyla sahiplerini bulacak.''
    
     -AVM'YE BUZ PİSTİ-
    
     Müdür Yardımcısı Mustafa Süzen de, çocuklara yönelik hafta sonu eğitici ve eğlendirici etkinlikler planladıklarını, okulların yarıyıl tatilinde de her gün 10.00-12.00 arası drama dersi ve atölye çalışması yapmayı planladıklarını belirtti. Süzen AVM'nin zemin katına buz pisti kuracaklarını da belirtti ve ''Kar gelmeyen İskenderun'a buz pisti'ni getireceğiz. buranın kentin yaşam merkezi olması için her şeyimizle çalışacağız'' diye konuştu.