KADIN GİRİŞİMCİLERİ DERNEĞİNDEN DÖRTYOL KAYMAKAMI ÖZYİĞİT,DE ZİYARET

 Dörtyol Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, ailelere istihdam sağlayan ''Dörtyol Kadın Girişimciler Eğitim ve İstihdam Derneği''nin anlamlı bir görev yaptıklarını söyledi.
KADIN GİRİŞİMCİLERİ DERNEĞİNDEN DÖRTYOL KAYMAKAMI ÖZYİĞİT,DE ZİYARET
 Kaymakam Özyiğit, yeni kurulan ''Kadın Girişimciler Derneği'' Başkanı Perihan Soylu ile yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Özyiğit, kadınların ekonomiye ve iş dünyasına önemli katkılarının bulunduğunu kaydetti.
     Aile bütçesine katkı sağlayan girişimci kadınları kutlayan Özyiğit, şöyle devam etti:
     ''İlçemizde var olan ekonomik aktiviteye katkı sağlamak, bu alanda yapacakları çalışmalarda birkaç aileye de istihdam sağlayacak olan bu sivil toplum kuruluşunun hazırlayacağı çeşitli projeler umarım ilçemizin istihdam alanına katkı sağlar. Dernekte görev alan kadınları kutluyorum. Eksikliği hissedilen bu tür bir sivil toplum kuruluşunu faaliyete geçirmeleri takdire şayandır. Kadın Girişimciler Derneği anlamlı bir görev yapmakta. Gerekli katkı ve desteği sağlayacağız.''
     Dernek başkanı Soylu da, şu anda 40 üyelerinin bulunduğunu, ev kadınlarının aile bütçelerine ve ilçenin ekonomisine katkı sağlamaları için girişimlerde bulunacaklarını belirterek, Kaymakam Özyiğit'e teşekkür etti.
     Ziyarete, yönetim kurulu üyeleri, Dilek Kaplan, Serap Ateş, Meryem Çakır, Esra Aydın, Zeliha Okur ve Mukaddes Akkuş katıldı