KIRIKHAN TARIM FUARI

Kırıkhan Ziraat Odası Başkanı Hasan Bilgili, fuar sayesinde ilçenin tanıtımını gerçekleştireceklerini söyledi.
KIRIKHAN TARIM FUARI
 Bilgili, Mimar Sinan Mahallesi'nde kurulan ''1. Kırıkhan Tarım Fuarı''nın açılışında yaptığı konuşmada, tarım bölgesi olduklarını, bu gibi fuarların çiftçilere yön gösterici olacağını belirtti.
     Fuara 53 firmanın katıldığını, önümüzdeki yıl daha geniş katılımın olacağını ifade eden Bilgili, şöyle devam etti:
     ''Bu yıl birincisi düzenlediğimiz 'Tarım Fuarı' ile hem ilçemizi tanıtmak hemde tarımdaki gelişmeleri çiftçilerimizin yakından takip etmesini sağladık. Bugün burada Traktör'den sulamaya, gübrelemeden üretime kadar birçok ürün tanıtım için stant açmış bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda bunu dahada genişleterek yapmak amacındayız. Bu fuarın açılmasında emeği olan herkese teşekkür ediyorum.''
 

     Belediye Başkanı Murat Sakman, fuarın Kırıkhan ile çevre ilçelerdeki çiftçilere önemli katkısının olacağını kaydetti.
     Fuarda, İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün standı dikkati çekti. Standa motorsiklet kazalarında ölümleri ve yaralanmaları azaltmak için kask takmanın önemini belirten broşürler ve kasklar tanıtılıp, ücretsiz polis şapkaları dağıtıldı. 
                
 
 Konuşmalardan sonra fuarın açılışını, Hatay'ın milletvekilleri Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, H. Bayram Türkoğlu, Kırıkhan Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Garnizon Komutanı Piyade Binbaşı Ragıp Taygan, çevre ilçelerin Ziraat Odası başkanları ve çok sayıda üretici katıldı.
     Bu arada, fuarın 18 Haziran Cumartesi gününe açık kalacağı da bildirildi.
 
KIRIKHAN TARIM FUARI haberi 20 Haziran 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık kategorisine Hatay tarafından  30675 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle