Ramazanın bereketi yeter...

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Hatay Şube Başkanı Fahri Serdar ÖZAL Ramazan ayı dolayısıyla bir açıklama yaptı...
Ramazanın bereketi yeter...
... http-equiv="Content-Type" ..."text/html; charset=utf-8">... name="ProgId" ..."Word.Document">... name="Generator" ..."Microsoft Word 14">... name="Originator" ..."Microsoft Word 14">
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Hatay Şube Başkanı Fahri Serdar ÖZAL Ramazan ayı dolayısıyla bir açıklama yaptı.
 
Fahri Serdar ÖZAL, ramazan ayının ülkeye, Hatay’a huzur ve bereket getirmesini dileyerek başladığı açıklamasına şöyle devam etti: “Ramazan ayı toplumda küslerin barıştığı, kavgaların bittiği, uzlaşmanın sağlandığı bir aydır. Sevgi kardeşlik ve paylaşma ayıdır. Fakir fukaranın da hatırlandığı korunup kollandığı bir rahmet ayıdır. Bu ayın ruhuna uygun olarak esnaflarımızın fahiş fiyat uygulayarak ramazan fırsatçılığından kaçınmalarını tavsiye ediyoruz. Zaten esnafların genel ahlakı içinde böyle bir fırsatçılık yoktur. Bu esnaflığın ruhuna yakışmaz. Kendini bilmez bazı esnafların yaptığı da bütün esnafları bağlamaz”.
 
Fahiş fiyat uygulayan esnafları ESDER olarak kınadıklarını da belirten Fahri Serdar ÖZAL, “Esnaflarımızın böyle davranacağını zannetmiyorum. Fiyatlarda görülen artışın yalnızca esnaftan kaynaklanmadığını, üretici ve özellikle de komisyoncuların ürünün pahalılığında birinci derecede rol oynadığını biliyoruz. Ramazanın ruhuna uygun olarak komisyonculardan da daha insaflı olmalarını istiyoruz.”dedi.
 
Fahri Serdar ÖZAL konuşmasında ramazan ayının hayırlı olmasını temenni ederek “Ramazanın esnaf ve sanatkârımıza ülkemize esenlik sevgi kardeşlik ve barış getirmesini ve ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı durumdan çıkmasın da vesile olmasını da umut ediyoruz” dedi.
Ramazanın bereketi yeter... haberi 06 Ağustos 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık kategorisine Hatay tarafından  19360 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle