Savaş: Festival kortej yürüyüşüne herkesi bekliyoruz

Hatay’ın Anavatana katılışının 71. yıldönümü münasebetiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen 26. Antakya festivali kutlamaları çerçevesinde kortej yürüyüşüne bütün Antakyalıları davet eden Başkan Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Bu yürüyüşte Antakya mozaiğini, dünya görmelidir” dedi.

Savaş: Festival kortej yürüyüşüne herkesi bekliyoruz

21 Temmuz 2010 Çarşamba günü saat 18.00 de vali göbeğinde başlayacak olan yürüyüşe, tüm halkın davetli olduğunu hatırlatan Başkan Doç.Dr. Lütfü Savaş, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin,  MKܒnün, Ticaret ve Sanayi Odasının, Ticaret Borsasının, Esnaf ve Sanatkarlar Odasının, Mahalle Muhtarlarının, Belediye Meclis Üyelerinin, İl Genel Meclis üyelerinin, çeşitli branşlarda etkinliklerde bulunan spor kulüpleri ile Şehit ve Gazi Derneklerinin korteje iştirak etmelerini beklediğini belirtti.

          Hatay’ın Anavatan’a katılışının 71. Yıl dönümü münasebetiyle kutlamaların görkemli bir ortamda geçmesi için çalışmalar yapıldığını söyleyen Başkan Doç.Dr. Lütfü Savaş, “Kortej yürüyüşüne ne kadar hemşerimiz katılır, sahip çıkarsa yapılacak olan festival de bir o kadar muhteşem olur” dedi