Tüp Bebek ve Kadın Kastalıkları Semineri

AK Parti İl Kadın Kolları Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda kadınlara yönelik bir panel düzenledi.
Tüp Bebek ve Kadın Kastalıkları Semineri

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi, Ankara Kadın Sağlığı Derneği ve Hatay AK Parti İl Kadın Kolları’nın ortaklaşa düzenlediği panele, Uzman Dr. Buğra Adil Buyrukçu, Ankara Kadın Sağlığı Dernek Başkanı İbrahim Büyükkıvanç ile çok sayıda Antakyalı kadın katılım gösterdi.

Antakya Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen panelde konuşma yapan Başkan Seçmen, AK Parti İl Kadın Kolları olarak kadınların çeşitli konularda daha da bilinçlenmesi için hemen hemen her hafta birer etkinlik düzenlediklerini ifade ederek, “Antakyalı hanımların konularında uzman kişilerden bilgilenmesi için değişik yerlerde
 değişik konularda çeşitli panel düzenliyoruz. Bunlardan biri de Genel Merkezimiz başta olmak üzere Ankara Kadın Sağlığı Derneği ile ortaklaşa bir panel düzenledik. Tamamı ile kadınlara yönelik düzenlenen bu panelde konusunda uzman Dr. Adil Buğra Buyrukçu, ‘tüp bebek ve kadın hastalıkları’ konusunda çeşitli açıklayıcı bilgiler sunacak. Bu arada panel sonrasında katılımcılar tarafından sorulan soruları tek tek yanıtlayacak” dedi.

Uzman Doktor Buğra Adil Buyrukçu, 250’e yakın hanımın katılım gösterdiği panelde kadın hastalıkları ve tüp bebek konusunda açıklayıcı bilgiler sundu. Panel katılım gösteren çok sayıda kadın, Uzman doktor Buğra Adil Buyrukçu'nun verdiği bilgiler ile aydınlanma imkanı buldu.