TÜRK SAĞLIK-SEN EBE VE HEMŞİRELER İÇİN ANI YARIŞMASI DÜZENLİYOR

Türk Sağlık-Sen Hatay Şube Başkanı Hayrettin Şahin, ebe ve hemşireler için ''Hatıralarınızı Geleceğe Taşıyın''sloganıyla ödüllü anı yarışması düzenleneceğini bildirdi.
TÜRK SAĞLIK-SEN EBE VE HEMŞİRELER İÇİN ANI YARIŞMASI DÜZENLİYOR
Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, sağlık ve sosyal hizmet çalışanları için kültürel ve sosyal etkinliklerde bulunmayı önemsediklerini belirtti.
     Sağlık hizmetlerinin sunumunda birbirinden ilginç, düşündürücü ve kolay kolay hafızalardan silinmeyen olaylarla karşılaşılmakta olduğunu ifade eden Şahin, açıklamasında şunları kaydetti:
     ''Her sağlık çalışanının mutlaka anlatacağı, hafızasından asla silinmeyen bir anısı vardır. Türk Sağlık-Sen olarak bizde ebe ve hemşirelerin anılarını yazıya dökerek geleceğe taşımaları için ödüllü bir anı yarışması düzenliyoruz. Bu sene ebe ve hemşirelerimize yönelik yaptığımız bu yarışma önümüzdeki senelerde diğer sağlık çalışanları içinde gerçekleştirilecektir. 'Hatıralarınızı Geleceğe Taşıyın' sloganıyla başlattığımız bu anı yarışmasına bu sene kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan ebe ve hemşirelerimiz hizmet sunumunda yaşadıkları anıları ile katılabilecekler''
     Şahin, başvuruların en geç 15 Nisan'a kadar yapılabileceğini ve dereceye girecek eser sahiplerine çeşitli hediyeler dağıtılacağının altını çizdi.