TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRÜ GEDİK

 ''VATANDAŞLARIMIZ YILBAŞINDA ŞEHİR İÇİ, ŞEHİRLER ARASI VE ULUSLARARASI BİRİNCİ KADEME İLE CEP TELEFONLARIYLA ÜCRETSİZ OLARAK GÖRÜŞEBİLECEK''
TÜRK TELEKOM İL MÜDÜRÜ GEDİK
Türk Telekom İl Müdürü Ahmet Ali Gedik, vatandaşların yarın saat 19.00'dan 07.00'ye kadar şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası birinci kademeyle cep telefonlarıyla ücretsiz olarak görüşebileceğini belirtti.
     Gedik, il binasında düzenlediği basın toplantısında, müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalıştıklarını söyledi.
     Kentte sosyal sorumluluk projesi kapsamında vatandaşlara ücretsiz hizmet amacıyla 13 internet evi tesis edildiğini ifade eden Gedik, ayrıca okullarda da iki yıldan bu yana ücretsiz ankesör kullanımının sağlandığını kaydetti.
     Türk Telekom'un yeni yıl kampanyası düzenlediğini vurgulayan Gedik, şöyle devam etti:
     ''Bu kapsamda, vatandaşlarımızın yılbaşında şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası birinci kademeyle cep telefonlarıyla ücretsiz olarak görüşebilecek. 31 Aralık tarihinde saat 19.00'da başlayacak kampanya sabah 07.00'ye kadar devam edecek. Vatandaşlarımız, kampanya kapsamında uluslararası birinci kademede yer alan Almanya, Avusturya, Avustralya, Bulgaristan, Belçika gibi ülkelerdeki yakınlarıyla dilediği kadar görüşebilecekler.''
     Gedik, ev telefonundan akşam 19.00'dan sabah 07.00'ye bedava kampanyasının devam ettiğini, vatandaşların bundan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
     Yeni yılda da kampanyaların devam edeceğinin altını çizen Gedik, vatandaşlara kaliteli hizmet vermeye çalıştıklarını kaydetti.
     Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu'da Gedik'i başarılı çalışmaları nedeniyle katlayarak, desteklerini sürdüreceklerini söyledi.