VÜCUDUNUZDA DEVRİM YARATIN

<span style="font-size:11px"><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:verdana">Cildimiz hormonal değişikliklerin etkisi altında hayat boyu bazı travmalara uğrar. Ergenlik, doğum, s&uuml;t verme veya menapozdaki hormonal değişiklikler, kilo alıp vermeler ile meme derisinde de &ouml;nemli bazı farklılıklar gelişebilir. Aynı şekilde popoda kilo alıp verme ve genetik fakt&ouml;rler nedeniyle sarkık, b&uuml;y&uuml;k veya geniş g&ouml;r&uuml;nebilir. . Superplast Estetik Merkezi &lsquo;nden Op.Dr H&uuml;seyin G&uuml;ner , T&uuml;m bu değişiklikleri, gevşeme, buruşma veya cansızlaşmaları, lekeleri değişik frekans ve dalgaboyundaki lazerler yardımıyla yok etmenin m&uuml;mk&uuml;n olabildiğini s&ouml;yl&uuml;yor.</span></span>
VÜCUDUNUZDA DEVRİM YARATIN

Popo için yapılan uygulamalar: Lazer lipoliz; Kısa ağrısız ve kolay bir işlem ile basen ve popodaki fazla cilt altı yağ dokusundan kurtulabildiğimiz gibi bu bölgelerdeki derideki gevşemeler için oldukça faydalı bir işlemdir.Poponun sarkık, büyük veya geniş görünmesine neden olan fazlalıklar lazer yardımıyla eritilerek vücuttan dışarı alındıktan sonra o bölge derisine içeriden uygulanan farklı dalgaboyu ve frekanstaki lazer enerjisi ciltte bir gerilme, yerleşme ve dirileşme yaratacaktır.
Bölgesel incelme ve meme uygulamaları : Ultrashape cihazı ile ameliyatsız incelme ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Şöyle ki; çok ince bacaklarınız ve beliniz var ama sadece basen bölgenizde çok gereksiz bir fazlalıktan şikayetçisiniz. İşte Ultrashape tam sizin ihtiyacınız olan şey; kısa, ağrısız, kansız, izsiz birkaç uygulama sonrasında istediğiniz görünümü sağlayabiliriz.Bunun yanı sıra özellikle doğum sonrası veya kilo alımına bağlı olarak memelerdeki büyüme hem kıyafet seçimlerinde hem de günlük yaşamda insanların rahatlığını tehdit eder. Tam bir küçültme veya dikleştirme ameliyatını gerektirmeyen böyle durumlarda lazer yine yardımımıza koşmaktadır.  Lazer lipoliz ile belirli bir oranda küçülme sağlayıp hastaları kısa sürede rahatlatabiliriz. Yine lazerin gerginleştirici etkisi yine belli bir oranda memelerin dikleşmesi ve dirileşmesine faydalı olabilir.Silikon implantlar alanındaki inanılmaz gelişmeler sonucunda artık, meme büyütme ameliyatları çok daha hızlı, ağrısız ve iyileşme süresi kısa olmaktadır. Lazer yardımıyla hazırladığımız ceplere implantlari yerleştirmek çok daha hızlı ve kolay olduğundan anestezi süresi dolayısıyla hastanın ameliyat sonrası günlük yaşama dönmesi kısalmaktadır.Implant dışında vücuttan alınan yağ dokusunun çeşitli işlemlere tabi tutulması sonrasında meme dokusuna verilmesi de doğal ve kalıcı bir büyüme, dirileşme sağlayabilir. Meme protezi seçeneğinde hala kararsız olan hastalarımız için bu uygulama son derece basit bir alternatif olabilir.

VÜCUDUNUZDA DEVRİM YARATIN haberi 26 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sağlık kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle