YAYLADAĞLI BELEDİYE BAŞKANI DAĞISTANLI'YA ZİYARET

Yayladağlılar Derneği Kadın Kolları yöneticileri Belediye Başkanı M. Kemal Dağıstanlı'yı ziyaret ettiler
YAYLADAĞLI BELEDİYE BAŞKANI DAĞISTANLI'YA ZİYARET
Yayladağlılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Cansel Aksoy, ziyarette yaptığı konuşmada, son yıllarda ilçede gözle görünen gelişmelerin yaşandığını, bunda Belediye Başkanı Dağıstanlı'nın büyük katkısının olduğunu söyledi.
     İlçenin gelişmesinde sadece Belediye Başkanı Dağıstanlı'nın çabasının yeterli olmayacağını ifade eden Aksoy, şöyle devam etti:
     ''Türkiye'nin en güney doğu ucunda olan ilçemiz turizmden gerekli payı alamıyor. Son yıllarda ilimize havaalanı açılması, komşu ülkelerle vizenin kalkması Yayladağı Gümrük Kapası'nda önemli hareketlilik kazandırdı. Bu yoğunluğa paralel olarak ilçemizin de her bölgesinin turizme hazırlanması gerekir. Belediye Başkanı Dağıstanlı, tüm yolların asfaltlanması ve parke taşı döşenmesini sağladı. Semt pazarının üzerinin kapatarak vatandaşların ve pazarcı esnafının yağmur, güneş ve diğer etkenlerden korunmasına vesile oldu. Mesire yerlerine çevre düzenlemeleri yaptı ve sayısını arttırdı. Mezarlıklara yeni bitkiler ekilmesini sağladı. Bu nedenle başkana ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz.''
     Dağıstanlı, ilçenin gelişmesinde kadınlardan büyük destek gördüğünü, tüm vatandaşların katkısıyla ilçeyi turizm bölgesi yapacağını belirterek kadın kolları yöneticilerine teşekkür etti.