CHP YEREL SEÇİMLERE HAZIR

Samandağ CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan parti oalrak yerel seçimlere yönelik çalışmalrın hızla devam ettiğini belirterek “Türkiye'de yaklaşan yerel seçimler dolayısıyla gerek Hatay, gerek Samandağ'ında birbirinden değerli aday adaylarının isimleri yavaş yavaş dillendirilmeye başlanmıştır.
CHP YEREL SEÇİMLERE HAZIR
Aday adaylarımızın çok olması partimize ilginin bu denli fazla olduğunu göstermektedir,bu bir zenginliktir.Aday adaylarımızdan ricam ,ülkemizin içinde bulunduğu kaos ortamınıda düşünerek siyaseti içselleştirmelerini bir yaşam tarzı haline getirmelerini,partiye zarar verecek,diğer aday adaylarını veya partiyi hedef alacak söylemlerden uzak kalmalarını, parti yönetimiyle aktif çalışmalara katılmalarını, belediyecilikle ilgili projeler üretmelerini ve özellikle adaylık için birilerinden icazet beklememelerini rica ediyorum. Son zamanlarda parti dışından aday adaylarının partiye katılım yapacağı ve bu sayede büyük şehir seçimlerinde avantaj sağlayacağımız söylentileri sıkça yaygınlaşmış ve partili arkadaşlarımızda bir rahatsızlık yaratmıştır.
  
Partimizin aday adayı olacak kişinin öncelikle gönlünde CHP adaylığı yatıyorsa, bu partinin çatısı altında demokrasi mücadelesi vermek istiyorsa her sade vatandaş gibi herhangi bir şart öne sürmeden, öncelikle partimize üye olmalıdır. Partimizde mevcut kadrolarda Samandağ için aday olabilecek tabandan ve örgütlerimizden gelen, partimizin her kademesinde görev yapan, deneyimli, projeleri olan, bir çok kıymetli kişiler var. Bizim partimiz kimseye bel bağlamaz, kimselere endeksli hareket etmez.Eğer birileri aldığı talimatla üstlendiği misyon CHP'yi bölmek ve yıpratmaksa bunu başaramayacağını çok iyi bilmelidir.Evet CHP içinde demokrasinin gereği farklı sesler çıkabilir, ancak böyle durumlarda partimiz asla sahipsiz değildir. CHP'ye verilebilecek herhangi bir zarar söz konusu olduğunda duyarlı partililerimiz, birlik ve beraberlik içinde, kendisini kullanmak isteyen güçlere bu fırsatın verilmeyeceğini iyi bilmelidir. Bir siyasi partide bireysel çıkışların hiçbir zaman yararı olmamıştır, arkasında hiçbir örgüt gücü olmayan hiçbir bireysel hareketin başarılı olması mümkün değildir.”dedi
CHP YEREL SEÇİMLERE HAZIR haberi 07 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Sektörel kategorisine Hatay tarafından  5425 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle