13 HAFTADIR YENİLMEYEN HATAYSPOR DEVREYİ LİDER TAMAMLADI

TEKNİK DİREKTÖR SİLİN: ''DEVRE ARASINDA ANTALYA'DA KAMP YAPACAĞIZ. DUBAİ'DE 2 ÖZEL MAÇA GİDECEĞİZ''
13 HAFTADIR YENİLMEYEN HATAYSPOR DEVREYİ LİDER TAMAMLADI
 TFF Spor Toto 3. lig 1. Grup takımlarından Hatayspor, ilk yarının son karşılaşmasında sahasında Tepecik Belediyespor'u 4-0 gibi farklı sonuçla yenerek ilk yarıyı lider olarak tamamladı.
     Hatayspor Teknik Direktörü Ramazan Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 13 haftadır yenilmediklerini, ligin ikinci yarısında da aynı ciddiyetle maçlara çıkarak hedeflerine ulaşacaklarına inandığını söyledi.
     Tepecik Belediyespor'un aslında güçlü bir rakip olduğunu, golü erken bulduklarını, özellikle maçın ikinci yarısında oyunun hakimiyetini ellerine geçirerek rakibi pasifize ettiklerini ifade eden Silin, şöyle devam etti:
     ''Tepecikspor karşısında iyi futbol sergileyerek güçlü rakibimizden istediğimizi kopardık. İlk yarıyı lider olarak tamamladık. Sporcularla 29 Aralık Çarşamba gününe kadar antrenmanlarımızı sürdürdükten sonra onlara 2 Ocak Pazar gününe kadar izin vereceğiz. Devre arasında Antalya'da kamp yapacağız. 12 ocakta Dubai'ye giderek orada 2 özel maç yapacağız. Bu biraz da sporcuları ödüllendirmek gibi olacak. Daha sonra da çalışmalarımızı kentte sürdürerek 20 ocakta sahamızda yapacağımız 72 Batmanspor ile ikinci yarının ilk maçına yine kazanmak için çıkacağız.''
     Takımda bazı futbolcuları serbest bırakacaklarını, eksik yerlere de bazı transferler de düşündüklerini ifade eden Silin, bunu önümüzdeki günlerde açıklayacağını kaydetti.
     Silin, Tepecik maçında soyunma odasına gelerek takıma moral veren işadamı Erol Bilecik'e, yöneticilere ve 13 haftadır yenilmeyen futbolculara teşekkür etti.