23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI

23 NİSAN yüzme yarışları, İskenderun Vali Zeki Şanal yüzme havuzunda yapıldı. Müsabakaya Hatay ilinden 4 kulüp katıldı. AYK ANTAKYA Spor Kulübü Antakya’da en başarılı kulüp oldu.
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI
Kulübümüz, Hatay Büyük Şehir belediye yüzme takımını, kapalı yüzme havuzu olmasına rağmen geride bırakarak yeni bir başarıya imza attı. Kısıtlı imkânlarla çalışmalarımızı sürdürerek aldığımız başarı, birilerine örnek olmasını diliyoruz. Antrenman yapmak için talep ettiğimiz Hatay Büyükşehir Belediye spor kompleksi kapalı yüzme havuzu, yapılan engellemelerle kulübümüzün kullanımına izin verilmedi. Bu kadar başarıyı görmezden gelen Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi yetkililerinin sporcuya yardımcı olmak gibi bir dertleri olmadığı açık bir şekilde ortadadır. Yaz sezonu harbiye Atlantis yüzme havuzunda kışın ise haftada bir gün zor şartlarda kendi imkanlarıyla İskenderun yüzme havuzuna giderek antrenmanlarını sürdüren AYK Antakya spor kulübü olarak beklentimiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Antakya’da yapacağı tam olimpik yüzme havuzunun bir an önce yapılmasını ve çalışmalarımıza orada devam etmeyi diliyoruz.
Müsabakaya katılan kulüpler ve puanları
1.iskenderun yüzme ihtisas            5079
2.AYK ANTAKYA                                1795
3.Hatay büyük şehir belediye         1589
4.Antakya belediye                            556
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI haberi 28 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  6580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle