ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta kendi evinde oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi.
ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Kadınlar Basketbol 1. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta kendi evinde oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi. Başarılı temsilcimiz lig maçında 13 Ocak Pazar günü saat 14.00’da Antakya Spor Salonu’nda Samsun Canik Belediyespor’u ağırlayacak. 

-Kadınlar Basketbol 2. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig (C) grubunda kentimizi başarıyla temsil eden Homend Şirincespor, hafta sonu deplasmanda Güre Belediyespor’la karşılaşacak. 13 Ocak Pazar günü saat 12.00’da Güre Belediyespor’la deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Homend Şirincesporlu oyuncular da hedef mutlak galibiyet olarak belirlendi. 

-Voleybol 2. lig -

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Lig’i (B) Grubu'nda kentimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı bu hafta Sungurluspor ile oynayacağı karşılaşmayı Sungurluspor’un lig’den çekilmesi sebebiyle hafta sonunu maç yapmadan geçirecek. Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı ligde bir sonraki maçını 19 Ocak’ta Ankara deplasmanında saat 15.00’te TVF Spor Lisesi ile oynayacak. 

-İşitme Engelliler Futbol -

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve şehrimizi Türkiye 1.Ligi’nde temsil eden İşitme Engelliler Futbol takımı ligde verilen devre arasının ardından ikinci yarının ilk maçında 13 Ocak 2013 Pazar günü deplasmanda Elazığ İşitme Engelliler Futbol takımıyla karşılaşacak. 

-Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi-

Antakya Belediyesi bünyesinde kurulan ve bu yıldan itibaren Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi (B) grubunda mücadele etmeye başlayan Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ligdeki üçüncü maçını 12 Ocak 2013 Cumartesi günü Silifke deplasmanında Silifke Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile oynayacak.