ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi.
ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

-Kadınlar Basketbol 1. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi. Başarılı temsilcimiz lig maçında 20 Ocak Pazar günü saat 16.00’da deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyespor ile Mersin Edip Burhan Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. 

-Kadınlar Basketbol 2. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig (C) grubunda kentimizi başarıyla temsil eden Homend Şirincespor, bu hafta kendi evinde Edirnespor’u misafir edecek. Müsabaka 19 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de Antakya Spor Salonu’nda oynanacak. Homend Şirincesporlu oyuncular da hedef mutlak galibiyet olarak belirlendi. 

-Voleybol 2. lig -

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Lig’i (B) Grubu'nda kentimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı deplasmanda TVF Spor Lisesi ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka 19 Ocak Cumartesi günü Ankara Beştepe Spor Salonu’nda saat 15.00’da oynanacak. 

-İşitme Engelliler Futbol -

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve şehrimizi Türkiye 1.İşitme Ligi’nde temsil eden İşitme Engelliler Futbol takımı, ligde 27 Ocak 2013 Pazar günü saat 14.00’de Antakya Nazım Koka Sahası’nda Afşinspor’la oynayacak..

-Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi-

Antakya Belediyesi bünyesinde bulunan ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi (B) grubunda mücadele eden Antakya Belediyesi Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ligde bu hafta 20 Ocak Pazar günü saat 13.00’da Antakya Spor Salonu’nda Mersin Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ile oynayacak.