ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor hafta sonu İstanbul deplasmanında Beşiktaş takımı ile karşılaşacak.
ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI
-Kadınlar Basketbol 1. Lig-
            Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor hafta sonu İstanbul deplasmanında Beşiktaş takımı ile karşılaşacak. Müsabaka 16 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de İstanbul Akatlar Spor ve Kültür Kompleksinde oynanacak.

            Başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

-Kadınlar Basketbol 2. Lig-

            Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde kentimizi başarı ile temsil eden ve aldığı başarılı sonuçların ardından üst turda mücadele elde eden Şirince Homendspor, 16 Mart Cumartesi günü kendi evinde Samsun ili ekiplerinden Samsun 55 Gençlik takımını konuk edecek. Müsabaka Antakya Spor Salonu’nda saat 16.00’te oynanacak.
-Voleybol 2. Lig -

Türkiye Erkekler Voleybol 2. Ligi’nde kentimizi temsil eden ve geçtiğimiz haftayı galibiyetke kapatan Antakya Belediyesi Erkek Voleybol takımı, ligde bu hafta 16 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Seydişehir Belediyespor takımı ile kendi evinde karşı karşıya gelecek. Müsabaka Antakya Spor Salonu’nda oynanacak.

-Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi –

Türkiye Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Ligi (B) gurubunda şehrimizi başarıyla temsil eden Antakya Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol takımımız bu hafta sonu kendi evinde Silifke Bedensel Engelliler Basketbol takımı ile karşılaşacak. Müsabaka 17 Mart Pazar günü saat 15.00’de Antakya Lisesi Spor Salonu’nda oynanacak.