ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Antakya Belediyesi Spor Kulüplerinin maç programları belli oldu. Takımların maç programları şöyle:

 

ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

-Kadınlar Basketbol 1. Lig-

            Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor, Euro Cup liginde ilimizi, ülkemizi Rusya’da oynayacağı müsabaka da en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyor.

            Homend Antakya Belediyespor, 21 Kasım Perşembe günü Dynamo Kursk ile deplasmanda karşı karşı gelecek. Karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.

            Euro Cup karşılaşması sonrası ilimize dönecek olan Homend Antakya Belediyespor, 24 Kasım Pazar günü kendi evinde 1. Lig ekiplerinden Kayseri Kaskispor’u konuk edecek. Antakya Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabaka saat 17.00’de başlayacak.

-İşitme Engelliler Futbol Maçı 1. lig –

Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi 4. Gurupta şehrimizi, ilimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımımız, Diyarbakır deplasmanında Diyarbakır İşitme Engelliler Futbol takımı ile karşı karşıya gelecek.

Müsabaka 24 Kasım 2013 Pazar günü Diyarbakır Stadında saat 13.00’te başlayacak.

-Erkek Voleybol 2. lig-

Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi B grubunda mücadele eden başarılı temsilcimiz Antakya Belediyespor Erkek Voleybol takımı bu hafta Adana deplasmanında Beyzaspor ile karşı karşıya gelecek.

Menderes Spor Salonu’nda oynanacak olan müsabaka saat 13.00’te başlayacak.

-Erkekler Bölgesel Lig Basketbol-

            Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde kentimizi başarı ile temsil eden Orjin Antakya Belediyespor, Niğde deplasmanında Niğdegücü ile karşı karşıya gelecek.

Müsabaka 24 Kasım Pazar günü saat 16.00’da Niğde Spor Salonu’nda oynanacak.