ANTAKYA BELEDİYESPOR BASKETBOL TAKIMI LİGE HAZIRLANIYOR

TEKNİK SORUMLU SECERLİOĞLU: ''GAZİANTEP'TE 4'LÜ TURNUVADA ŞAMPİYON OLARAK LİG ÖNCESİ HEM MORAL DEPOLADIK HEM DE MAÇ EKSİKLİĞİNİ GİDERDİK''
ANTAKYA BELEDİYESPOR BASKETBOL TAKIMI LİGE HAZIRLANIYOR
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi (B) grubu takımlarından Antakya Belediyespor'un teknik sorumlusu Mustafa Secerlioğlu, geçen hafta Gaziantep'te 4'lü turnuvada şampiyon olarak hem moral depoladıklarını hem de maç eksikliğini giderdiklerini söyledi.
     Secerlioğlu, Gaziantep'teki özel turnuvaya, kendilerinin yanı sıra Gaziantep Koleji, Niğde Belediyespor ve Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Spor Kulübü'nün katıldığını, hiç yenilgi almadan şampiyon olduklarını kaydetti.
     Hafta sonu sahalarında ligin ilk maçını Antalya Koleji ile yapacaklarını ifade eden Secerlioğlu, şöyle devam etti:
     ''Gaziantep'te katıldığımız özel turnuvada tüm sporcular üstün performans sergileyerek ilk kupayı müzemize taşıdık. Turnuva bizim adımıza çok yararlı geçti. Gaziantep'te 4'lü turnuvada şampiyon olarak lig öncesi hem moral depoladık hem de maç eksikliğini giderdik. Şimdi tüm hazırlığımızı hafta sonu yapacağımız Antalya Koleji için yapıyoruz. Lige galibiyetle başlamak istiyoruz. Özellikle bayan taraftarları ve tüm basketbolseverleri ailece maça bekliyoruz.''
     Secerlioğlu, Nijerya asıllı ABD'li oyuncu Rashidat Sadip ile prensipte anlaştıklarını, lisansını yetiştirerek Antalya Koleji maçında forma giymesini sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.