ANTAKYA BELEDİYESPOR GALİBİYETE ODAKLANDI

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Play-0ff Grubu'nda ikin tur maçını hafta sonu İzmir Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Antakya Belediyespor, bu karşılaşmadan galibiyet hedefliyor.
ANTAKYA BELEDİYESPOR GALİBİYETE ODAKLANDI
 Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Mahmut Denk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, play-off grubu ilk turda Dörtyol Belediyespor'u 3 maç üzeriden ikisini kazanarak elediklerini anımsattı.
     16 Nisan Cumartesi günü sahalarında grubun güçlü ve deneyimli ekiplerinden İzmir Büyükşehir Belediyespor'u konuk edeceklerini ifade eden Denk, şöyle devam etti:
     ''Ligde ilk yılımız olmasına rağmen, yöneticilerin gayreti, sporcularımızın da özverisiyle play-off grubuna kalmayı başardık. İlk turda eşleştiğimiz Dörtyol Belediyespor'u yenerek tur atladık. Hafta sonu karşılaşacağımız İzmir Büyükşehir Belediyespor ile de 3 maç üzerinden 2 maçı kazanarak eleyeceğimize inanıyoruz. Rakibimizin oyun sistemini ve etkili oyuncularını yakından biliyoruz. Gerekli önlemleri alacağız. Hedefimiz ilk dörde kalarak 'final four' oynamak.''
     Denk, takımda eksik oyuncu bulunmadığını da sözlerine ekledi