ANTAKYA BELEDİYESPOR KADIN BASKETBOL TAKIMIN BAŞARISI

 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor Kadın Basketbol takımı antrenörü Mustafa Secerlioğlu, Play-Off grubunda 16 takım arasından birinci lige yükselecek 2 takımdan birisi olacaklarını söyledi.
ANTAKYA BELEDİYESPOR KADIN BASKETBOL TAKIMIN BAŞARISI
 Secerlioğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında ligde son maçlarını İzmirspor ile yaptıklarını, karşılaşmayı 86-41 gibi farklı skorla rahat kazandıklarını kaydetti.
     Play-Off Grubu maçlarının hafta sonu başlayacağını, ilk maçlarını Dörtyol Belediyespor ile yapacaklarını ifade eden Secerlioğlu, şöyle devam etti:
     ''Ligde ilk yılımız olmasına rağmen, Samsun Canikspor'un ardından ikinci olarak Play-Off Grubu'na kalmayı hak ettik. Play-Off maçlarına 16 takım katılıyor. Maçlar önce eleme yöntemine göre oynanacak. Daha sonra 4 takım kalınca lig yöntemine dönülecek. buradan da 2 takım birinci lige yükselecek. Rakiplerin tamamını yakından tanıyoruz. İyi bir ekibe sahibiz. 16 takım arasından birinci lige yükselecek 2 takımdan birisi olacağız. Hatay'ın kadınlar basketbolunda ilk birinci lig takımı unvanını alacağız.''
     Secerlioğlu, tüm maçlara gelerek maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş'a ve taraftarlara teşekkür etti.