ANTAKYALI DANS SPORCULARININ BAŞARISI

 Antakya Serdar Yolcu Sport ve Dance Academy Spor Kulübü sporcularının, Bursa'da yapılan ''Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kupası''nda minikler kategorisinde ikincilik elde ettiği bildirildi.
ANTAKYALI DANS SPORCULARININ BAŞARISI
 Türkiye Dans Sporları Federasyonu Hatay İl Temsilcisi ve Akdeniz Bölge Kulüpler Birliği Başkanı Serdar Yolcu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hedeflerinin Antakya'da dans kültürünü yaymak olduğunu belirtti.
     Yolcu, Federasyon Kupası'nda minikler, gençler ve yetişkinler kategorilerinde ilk kez sporcuların katıldığını ve başarı sağladıklarını kaydetti.
 

     Antakya'da çok yetenekli sporcuların olduğunu ifade eden Yolcu Şöyle devam etti:
     ''Yetenekli sporcularımızı Milli Takıma kazandırmak için çalışıyoruz. 21 Mayıs Cumartesi günü Bursa'da düzenlenen Türkiye Dans Sporları Federasyonu Kupası'nda minikler kategorisinde Zeynep Üçyıldız ve Koray Kılıçlar adlı sporcularımızın elde ettiği ikincilik bizi mutlu etti. Bu sporcularımız ilk kez yarışmalara katıldı. Bundan sonra yapılacak olan yarışmalarda daha iyi başarılar elde edeceğiz''
 

     Yolcu, Temmuz ayı içerisinde düzenlenecek olan Türkiye Salsa Şampiyonası'nda Hatay'ı temsil edecek sporcuların katılacağını ayrıca Ağustos ayı içerisinde Hatay'da yapılacak Salsa Kulüplerarası Kupası'nın gerçekleşeceğini kaydetti.