AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ

AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ -TEDAŞSPOR UKRAYNALI MİLLİ VOLEYBOLCU DERGUNOV'U TRANSFER ETTİ
AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ
Voleybolda Aroma Erkekler 2. Ligi (B) Grubu takımlarından Hatay TEDAŞ Spor, Ukraynalı milli oyuncu Oleksandr Dergunov'u transfer etti.
     TEDAŞ Spor teknik sorumlusu Levent Berber, AA muhabirine yaptığı açıklamada 2.02 boyundaki milli sporcunun geçen yıl Gümüşhane Torulspor'da oynadığını anımsattı.
     Yaptıkları 3 transferin tamamının isabetli olduğunu ifade eden Berber, şöyle devam etti:
     ''Rıdvan Karataş, Zafer Paşaoğlu'dan sonra Ukraynalı deneyimli oyuncu Dergunov ile mevcut kadroyu güçlendirdik. Transferi tamamladık. Hafta sonu ilk maçımızda Ankara TED Koleji'ni yenmeyi hedefliyoruz. Rakibimiz birinci lig deneyimi olan 4-5 oyuncu transfer etti. Ayrıca iyi bir yabancı oyuncuları var. İşimiz kolay değil. Ama asla teslim olmayacağız. Bu maçta taraftar desteğine ihtiyacımız var. Lige galibiyetle başlamayı hedefliyoruz. Sporseverleri ailece maça bekliyoruz.'' 
  

AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ haberi 19 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  24225 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle