AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ

Aroma Erkekler Voleybol 2. Ligi takımlarından Hatay TEDAŞ Spor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor'dan Rıdvan Karataş'ı transfer etti.
AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ
TEDAŞ Spor Voleybol Şube Sorumlusu Naci Jöntürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen yılki mevcut kadrodan kendilerine yararlı olacaklarına inandıkları sporcularla yeniden sözleşme imzaladıklarını söyledi.
     Mevcut kadroyu bütçelerine uygun 3 yeni transferle güçlendireceklerini ifade eden Jöntürk, şöyle devam etti:
     ''Genç bir ekibe sahibiz. Bütçemizi zorlamayacak 3 yeni transfer yapmayı düşünüyoruz. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor'dan yeni transfer ettiğimiz Rıdvan Karataş deneyimli bir sporcu. Takıma hem ağabeylik yapacak hem de başarılı oyunuyla yararlı olacak. Geçen sezonki kadrodan Berat, Okan ve Seyhan ile yeniden sözleşme imzalamayı düşünmüyoruz. Durumu kendilerine de bildirdik. Onları transfer edecek kulüplere de gereken kolaylığı sağlayacağız. Hedefimiz önümüzdeki ay başlayacak olan ligi üst sıralarda tamamlamak.''
     Yeni transfer Karataş, voleybola Adana'da başladığını, sırasıyla İstanbul, Samsun, Kastamonu, Diyarbakır'da değişik kulüplerde 14 yıldır voleybol oynadığını, 10 kez yıldız ve genç milli formayı giydiğini, TEDAŞ Spor'da iyi bir sezon geçireceğine inandığını kaydetti.
AROMA ERKEKLER VOLEYBOL 2. LİGİ haberi 17 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  22735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle