ATLETİZM TAKIMI YARIŞMADA BAŞARILAR ELDE ETTİ‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Spor Kulübü Atletizm Takımı, Nevşehir’de düzenlenen Spor Toto Kulüpler Yürüyüş Ligi Türkiye Final Yarışması’na katılarak ilimizi temsil etti.
ATLETİZM TAKIMI YARIŞMADA BAŞARILAR ELDE ETTİ‏
Türkiye Spor Toto Yürüyüş Ligi 2016 sezonuna büyükler, gençler, yıldızlar ve 16 yaş altı kategorilerinde yer aldığı final kademesi yarışlarına 203 sporcu katıldı.Hatay Büyükşehir Belediyesi Atletizm takımı 12 sporcuyla katıldığı yarışlarda, 16 yaş altı erkeklerde takım olarak 4’üncü, yıldız kızlarda takım olarak 2’nci, yıldız erkeklerde takım olarak 5’inci olarak ilimizi başarıyla temsil etme başarısı gösterdi. Ferdi yarışlarda 2’nci olan Sabahat Akpınar da Hatay’ı gururla temsil etti.HBB Atletizm Takımı Antrenörü Senem Ölçer yarışma sonrası yaptığı değerlendirmede, “Hem takım olarak hem de ferdi yarışlarda güzel sonuçlar aldık. Memleketimizden Türkiye çapında yarışçılar çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve milli takıma yeni sporcular yetiştirmek istiyoruz. Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ederim” dedi.
ATLETİZM TAKIMI YARIŞMADA BAŞARILAR ELDE ETTİ‏ haberi 21 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2765 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir