BAŞARILI SPORCU ÇELİK MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde sportif atılımlar yaşayan Hatay ili, sporun çoğu branşında takım ve bireysel sporlarda yoluna emin adımlarla devam ediyor. HBB Spor Kulübü, sportif anlamda yaptığı yatırımların ve gerçekleştirdiği atılımların meyvelerini milli takımlara gönderdiği sporcuların ilimize yaşattığı gurur ile topluyor.
BAŞARILI SPORCU ÇELİK MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ
Başkan Savaş’tan aldığı destekle yoluna emin adımlarla devam eden HBB Spor Kulübü, ülke gündeminde adından gururla söz ettirecek bir gelişmeye daha konu oldu.HBB Spor Tekerlekli Sandalye Kadın Basketbol takımının başarılı oyuncusu Songül Çelik ligdeki başarılı performansı ve ortaya koyduğu mücadeleci oyunuyla milli takımın vazgeçilmez oyuncularından bir olmayı başardı.Takımın başarılı ve vazgeçilmez bir oyuncusu olarak dikkat çeken Çelik, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun 17- 24 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenleyeceği  Tekerlekli Sandalye Kadın Basketbol Milli takım kampına davet edildi.İtalya’da 26- 30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan Kadınlar Avrupa Şampiyonasında HBB’nin başarılı sporcusu Çelik, milli takım kadrosunda Türkiye’yi Avrupa’nın en iyi takımları arasına yazdırmak için mücadele edecek.Başarılı sporcu Çelik konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu şehrin sporcusu olarak milli takıma davet almanın gururunu yaşıyorum. Avrupa Şampiyonasında ilk üç takım arasına adımızı yazdırarak 2017 yılında düzenlenecek olan Bayanlar Dünya Şampiyonasına katılmak istiyoruz. Ülkemize başarılı sonuçlar alarak dönüp bu haklı gururu hep birlikte paylaşmak istiyoruz. Başarılı sporcuların yetişmesinde desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
BAŞARILI SPORCU ÇELİK MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ haberi 20 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle