BAŞKANI SAKMAN BAŞARILI KARATECİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Kırıkhan Belediye Başkanı Murat Sakman, başarılı sporcuları ödüllendirdi.
BAŞKANI SAKMAN BAŞARILI KARATECİLERİ ÖDÜLLENDİRDİ
  Sakman, İstanbul'da 18-19 haziran tarihlerinde düzenlenen Türkiye Karate şampiyonasına 8 sporcuyla katılan ve 6 birincilik, ikide ikincilik alarak ilçeye dönen sporcularla gurur duyduğunu söyledi.
     Türkiye'nin güçlü illerine rağmen ilçe takımının 6 birincilik almasının çok anlamlı olduğunu ifade eden Sakman, şöyle devam etti:
                            
             
     ''Bu sporcularımızla ne kadar övünsek azdır. Türkiye şampiyonasında ilçemizi en güzel şekilde temsil ederek rekorla dönmeleri bizleri çok mutlu etmiştir. Bu sporcularımıza yalnız belediyenin değil tüm kurum ve kuruluşların sahip çıkması gerekiyor. kendilerini bir kez daha kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.''
     Karate antrenörü Ali Çeltik ise ziyarette yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Sakman'ın kendilerine her zaman katkıda bulunduğunu belirterek, ''Belediye Başkanı Sakman'ın bize sağladığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada ilçemizi en güzel şekilde temsil etmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefimiz, milli takımlara daha çok sporcu kazandırmak'' dedi.
     Konuşmalardan sonra, Belediye Başkanı Sakman sporculara çeşitli armağanlar dağıttı.