Basketbol da il 1'incisi Atalar Anadolu Lisesi oldu.

- Hatay'da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol Genç Kızlar müsabakalarında İskenderun Özel Yeni Atalar Anadolu Lisesi il birinciliğini kazandı.

Basketbol da il 1'incisi Atalar Anadolu Lisesi oldu.
 Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, final maçında Antakya Ticaret Meslek Lisesini 108-34 gibi açık farkla yenen Özel Yeni Atalar Anadolu Lisesi il birinciliğini elde etti.
     İskenderun ekibinde 108 sayının 60'ını kaydeden Hamide Cengiz attığı 15 üçlüğün 12'sini sayıya çevirdi. Antakya ekibinden ise Merve Yaşar 34 sayının 26'sını kaydederken bu iki isim basketbol yetkililerinin dikkatini çektiği belirtildi.
     Düzenlenen ödül töreninde 1. olan İskenderun Özel Yeni Atalar Anadolu Lisesine kupalarını İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Turgay Erdoğan, 2. olan Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Kız Teknik Meslek Lisesine kupalarını Özel Atalar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fethi Gürpınar, 3. olan Antakya Ticaret Meslek Lisesine kupalarını ise salon müdürü Şevki Belanlı'nın verdiği kaydedildi.