BAYAN VOLEYBOL TAKIMI BÖLGESEL LİG’DE YARIŞACAK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Antakya Belediyesi Gen&ccedil;lik ve Spor Kul&uuml;b&uuml; b&uuml;nyesinde bulunan bayan voleybol takımı T&uuml;rkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen b&ouml;lgesel ligde yarışacak.</span>
BAYAN VOLEYBOL TAKIMI BÖLGESEL LİG’DE YARIŞACAK
Antakya Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre 5 – 6 - 7 şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan turnuvayı kazanan takım Mart 2016’da Kahramanmaraş ilinde düzenlenecek olan finallere katılma hakkına sahip olacak. Antakya Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan turnuvalarda Antakya Belediyesi bayan voleybol takımı 6 Şubat günü 14.30’da Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol takımı ile 7 Şubat günü 14.30’da ise Defne Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşacak. Halka açık olarak izlenebilecek olan turnuvalarda Antakya Belediyesi bayan voleybol takımı Antakyalıların desteklerini bekliyor.
BAYAN VOLEYBOL TAKIMI BÖLGESEL LİG’DE YARIŞACAK haberi 06 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle