BAYANLAR SU TOPU TAKIMI 1. LİG’DE

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Bayanlar U 18 Su Topu Takımı 07-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Manisa Atat&uuml;rk Olimpik Y&uuml;zme Havuzu Tesisleri&#39;nde d&uuml;zenlenen T&uuml;rkiye Kupası Finalleri&rsquo;nde ilk beşe girerek 1. Lige y&uuml;kselmeye hak kazandı.</strong>
BAYANLAR SU TOPU TAKIMI 1. LİG’DE
Bayanlar Türkiye Kupası Finallerinde ilk beşe girmeye hak kazanan Su Topu takımı kuruldukları ilk seneden buyana böylesi üstün bir başarı elde etmenin gururunu yaşıyor. şampiyona öncesinde hedeflerinin 1. Lige yükselmek olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Su Topu Antrenörü Mustafa Savaş: Çok mutluyuz. İstedik ve başardık. Hatay Büyükşehir Belediyesi Su topu takımını artık tüm Türkiye tanıyacak. Bugüne kadar spora ve sporcuya desteğini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven'e sonsuz teşekkür ediyorum.'' dedi.Ayrıca Hatay’ı temsil eden Büyükşehir Belediyesi Su Topu Takımları’nın biri 1. Lig’de, biri kızlardan diğeri de erkeklerden oluşan iki takımı da 2. Lig’de mücadele ediyor.
 
 
BAYANLAR SU TOPU TAKIMI 1. LİG’DE haberi 13 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle