BAYANLAR SU TOPU TAKIMI FIRTINA GİBİ BAŞLADI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Bayanlar U 18 Su Topu Takımı 07-09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Manisa Atat&uuml;rk Olimpik Y&uuml;zme Havuzu Tesisleri&#39;nde d&uuml;zenlenecek olan T&uuml;rkiye Kupası Finalleri&#39;nde yarışıyor.</strong>
BAYANLAR SU TOPU TAKIMI FIRTINA GİBİ BAŞLADI‏
1997 doğumlu ve daha küçük yaştaki lisanslı sporcuların katıldığı müsabakada, Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ilk maçını Malatya'nın Masus Takımı ile saat 14:30'da oynadı.  Maçtan, baştan sona baskın oyunuyla 13-0 galip ayrılan Hatay Büyükşehir Belediyesi Su Topu Takımı şampiyonaya fırtına gibi başladı. Hedeflerinin ilk üçe girerek 1. Lige yükselmek olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Su Topu Antrenörü Mustafa Savaş: Turnuvaya çok iyi başladık bu motivasyon ve kararlılıkla ilk üçe girip 1. Lig'de oynamak istiyoruz. Bugüne kadar spora ve sporcuya desteğini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik  Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven'e sonsuz teşekkür ediyorum.'' dedi.
BAYANLAR SU TOPU TAKIMI FIRTINA GİBİ BAŞLADI‏ haberi 08 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle