''BİR ÜST TURA ÇIKMAK İÇİN ŞANSIMIZ KALMADI. LİG MÜCADELEMİZE BAKACAĞIZ''

MAÇIN ARDINDAN -KASIMPAŞA TEKNİK DİREKTÖRÜ ÇAPA: ''YENİ BİR OYUN ANLAYIŞI VE FELSEFE YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ'' -KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BEYKOZ: ''BİR ÜST TURA ÇIKMAK İÇİN ŞANSIMIZ KALMADI. LİG MÜCADELEMİZE BAKACAĞIZ''
''BİR ÜST TURA ÇIKMAK İÇİN ŞANSIMIZ KALMADI. LİG MÜCADELEMİZE BAKACAĞIZ''
 Kasımpaşa Teknik Direktörü Fuat Çapa, takıma yeni bir oyun anlayışı ve felsefe yerleştirmeye çalıştıklarını söyledi.
     Çapa, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmayı sadece kupa mücadelesi olarak değerlendirmediklerini belirterek, ''Aynı zamanda hazırlık olarak değerlendiriyorduk. Yeterince hazırlık maçı oynayamadık'' dedi.
     Kırıkhanspor karşısında zaman zaman iyi işler yaptıklarını kaydeden Fuat Çapa, ''Takımda savunma sorunu vardı. Yavaş yavaş çözmeye çalışıyoruz. Taktiksel olarak iyi oynadık. 2-0'dan sonra maç koptu. Daha farklı skorla bitebilirdi. Sonuçtan çok, oyun anlayışı önemliydi. Takım olarak iyi savunma yaptığımız için mutluyuz'' diye konuştu.
     Çapa, transfer konusunda ise ''Takımda çok fazla transfere ihtiyaç yok. Bütçemize uygun birkaç oyuncu ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz'' dedi.
    
     -BEYKOZ: ''LİGE BAKACAĞIZ''-
    
     Kırıkhanspor Teknik Direktörü Ali Beykoz ise gruptan çıkma şanslarının kalmadığını ve lig mücadelesine odaklanacaklarını söyledi.
     Beykoz, grupta daha önce yaptıkları 2 maçta oyun olarak iyi işler yaptıklarını belirterek, ''Kupaya renk katmak istiyorduk. Bunun yanında alabildiğimiz kadar puan toplamayı amaçlıyorduk. Bir üçüncü lig takımının neler yapacağını göstermeyi arzuluyorduk. Bursaspor ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında bunları yaptık. Bugün de bunları yaptık. Talihsiz bir penaltı sonucu golü yedik. Bir üst tura çıkmak için şansımız kalmadı. Lig mücadelesine bakacağız'' diye konuştu.