BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), personel arasındaki birlik ve beraberliği artırmak amacıyla yaptığı sosyal faaliyetlere bir yenisini daha ekledi.
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ
Genel Müdürlük, farklı birimlerin oluşturduğu sekiz takımlı bir halı saha futbol turnuvası düzenleyerek, personelin birbirini daha iyi tanıması için olanak yarattı. Yaklaşık 3 hafta süren turnuvalar sonucunda şampiyonluğu, final maçında HATSU Güvenlik takımını 7-5’lik
skorla geçen HATSU Şoförler takımı göğüsledi. Turnuva sonucunda Abone İşleri Açma-Kesme Takımı 3. oldu. Final maçı sonrası düzenlenen törende konuşan HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, bu tür etkinliklerin personel arasındaki samimiyeti artırdığına dikkat çekerek, HATSU’nun yaptığı organizasyonlar ve düzenlediği etkinliklerle örnek bir kurum olduğunu söyledi. Tören sonunda dereceye girenlere kupa ve madalyalarını Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, HATSU Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mehmet Ezer ve HATSU İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürü Metin Savaş verdi.
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ haberi 07 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1580 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle