BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADAN KUPAYLA DÖNDÜ

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyespor oyuncusu Nevzat Kesen, Boxen İnternational Kupası&rsquo;nda 2. Oldu.</strong>
BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADAN KUPAYLA DÖNDÜ
Spor branşları arasına boks takımını ekleyen Büyükşehir Belediyesi, spora ve sporcuya desteğini sürdürmeye devam ediyor. İlk müsabakasını uluslar arası arenada gerçekleştiren takımı sporcusu Nevzat Kesen birçok güçlü rakibini eleyerek şampiyonda 2. Oldu. Kesen yaptığı açıklamada: “Söz verdiğim gibi ülkeme kupayla dönebildiğim için çok mutluyum. Bana desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve kulüp başkanımız Serdar Güven’e teşekkür ediyorum. Hatay Büyükşehir Belediyespor takım oyuncusu Nevzat Kesen’in 3 Türkiye şampiyonluğu bulunuyor.Büyükşehir Belediye Boks Takımı Sporcuları, 10-16 Kasım’da Kastamonu’da gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Hatay’ı temsil edecek.
BOKS TAKIMI ULUSLAR ARASI ARENADAN KUPAYLA DÖNDÜ haberi 29 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1230 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle