BÖLGESEL TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL LİGİ

YAŞAMA SEVİNCİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI DURMAZ: -''BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU YÖNETİCİLERİ HATAY'DA TOPLANTI YAPACAK VE YARINKİ MAÇIMIZI İZLEYECEKLER''
BÖLGESEL TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL LİGİ
Bölgesel Tekerlekli Sandalye Basketbol Ligi (D) Grubu'nda mücadele eden Antakya Yaşama Spor Kulübü, yarın Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak.
     Kulüp Başkanı Özcan Durmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde ilk maçlarını geçen hafta Dörtyol Engelliler Spor Kulübü ile yaptıklarını ve karşılaşmayı 49-47 kazandıklarını anımsattı.
     Yarın sahalarında grubun güçlü ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacaklarını ifade eden Durmaz, şunları kaydetti:
     ''Geçen yılki kadroyu koruyarak müsabakalara başladık. Hedefimiz birinci lige yükselmektir. Ligde ilk maçı kazanarak moral depoladık. Yarın yapacağımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını da kazanmayı arzuluyoruz. Sporcularımıza güveniyoruz.
     Bedensel Engelliler Spor Federasyonu yönetim kurulu ocak ayı toplantısını Hatay'da gerçekleştirecek ve yarınki maçımızı da izleyecekler. Ayrıca, maçımıza Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve diğer yetkilileri de davet ettik. Bu maçtan galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz.''