CİLLİSPOR İDDİASINI SÜRDÜRÜYOR 10-1

<strong>Samandağ Cilli Gen&ccedil;lik ve Spor Kul&uuml;b&uuml; ge&ccedil;tiğimiz Cumartesi g&uuml;n&uuml; Samandağ Şehir Stadyum&rsquo;unda MK&Uuml;spor&rsquo;u konuk etti. Olduk&ccedil;a &uuml;st&uuml;n bir m&uuml;cadele &ouml;rneği sergileyen Cillispor ma&ccedil;tan 10-1 galip gelerek şampiyonluk iddiasında bir kez daha bende varım dedi.</strong>
CİLLİSPOR İDDİASINI SÜRDÜRÜYOR 10-1
 1-Mert Durgun, 2-Abıl Altın, 3-Sergen Kara, 4-Recep Dönmez, 5-Sergen Doğru, 6-Cem Berk Çapar, 7-Hasan Hüseyin Uysal, 8-Sercan Antın, 9-Soner Aslan, 10-Barış Dağ, 11-Mete Yıldız onbiri ile sahaya çıkan Cillispor ekibinde Maçın golleri Sercan Altın(3), Sezer Doğru(3), Recep Dönmez(1), Soner Aslan(1),  Mete Yıldız(1), Zafer Eryılmaz(1)’dan geldi.  Hüseyin Arslan,  Yusuf Hüseyin Akdağ, Ali Can Uysal, Yusuf Deniz, Alperen Çay, Zafer Eryılmaz, Cem Ali Uysal maça yedek başlayarak ikinci yarıda şans buldular. Maçta yaptığı kurtarışlar ile Kaleci Mert kalesinde devleşirken maçın 2002 doğumlu sahanın en küçük futbolcusu Zafer Eryılmaz attığı golle yıldızlaştı. Taraftarlar Cillispor takımına büyük ölçüde destek verirken maçın en anlamlı desteği ise Meydanspor Teknikdirektörü Özgür Doğru ve Özgür Doğru’nun öğrencilerinden geldi. Doğru maçı Tribünden izleyerek Cillispor’u desteklerken öğrencileri de tezahüratlar yaparak Cillispor’u ateşlediler. Maçı izleyenler arasında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ceyhun Yılmaz da yeraldı. Maçtan mutlu bir tablo ile ayrılan Teknikdirektör Onur Çankır’ın öğrencileri maç çıkışı taraftarları selamladılar.Maçla ilgili değerlendirmede bulunan Cillispor Kulüp Baş. Dr. Hasan Fehmi Cilli:”Oyuncularımızı kutluyorum çok iyi bir iş çıkardılar. Yeni bir takım olmamıza rağmen şuana kadar çok iyi başarıların altına imza attık.  Hedefimiz bir üst tura çıkıp play oflara katılmak. Bize destek veren taraftarımıza ve sponsorumuz Emirbaş Ev Tekstil’e çok teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullanırken Teknik Direktör Onur Çankır:”Oyuncularımı birkez daha tebrik ediyorum.  Her maçta bir az daha iyiye gidiyoruz. Bundan sonra kalan bütün maçları kazanarak Playofflara katılmak istiyoruz. Maç boyunca bize destek veren taraftarımıza, Meydanspor Teknikdirektörü Özgür Doğru ve Öğrencilerine de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bugünkü maçta yakınının vefatına rağmen arkadaşlarını yalnız bırakmayan Mert Durgun’a ayrı bir teşekkür ediyor vefat eden kardeşimize Allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum.”dedi.
CİLLİSPOR İDDİASINI SÜRDÜRÜYOR 10-1 haberi 25 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1600 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle