DÖRTYOL BELEDİYESPORLU GÜREŞÇİLERDEN 2 ALTIN MADALYA

DÖRTYOL BELEDİYESPORLU GÜREŞÇİLERDEN 2 ALTIN MADALYA -KAYMAKAM ÖZYİĞİT: ''ATA SPORU GÜREŞE İLGİYİ ARTTIRMAK İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞE SAĞLAYACAĞIZ''
DÖRTYOL BELEDİYESPORLU GÜREŞÇİLERDEN 2 ALTIN MADALYA
Dörtyol Belediyesi güreş takımı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) gerçekleştirilen ''Uluslararası Dr. Fazıl Küçük Spor Oyunları''ndan 2 altın madalya ile döndüler.
     Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit, KKTC'de güçlü rakiplerine rağmen rakiplerini yenmeyi başaran 57 kiloda Mehmet Demir, 76 kiloda Enes Kaya ile antrenörler Abuzer Davran ve Mehmet Esenceli'yi makamında kabul etti.
     Uluslararası turnuvada 2 altın alan sporcuları ve antrenörleri kutlayan Özyiğit, şöyle devam etti:
     ''2 sporcumuzun kilolarında birinci olması ve altın madalya kazanmaları beni duygulandırdı. İlçemizin adınını duyurulmasını sağlayan sporcuları, ailelerini ve bunlara emek veren antrenörleri kutluyorum. Ata sporu güreşe ilgiyi artırmak için her türlü desteği sağlayacağız. Tesis, malzeme konusunda gerekli katkıyı sağlayarak yeni yetenekler yetişmesine katkıda bulanacağız.''
     Dörtyol Belediyespor antrenörü Abuzer Davran ise kendilerine sağlanacak destekle daha başaralı olacaklarını belirterek, Kaymakam Özyiğit'e teşekkür etti.