''ENGELLERİ AŞARAK, ARZULADIĞIMIZ HEDEFE ULAŞMAK İSTİYORUZ''

TFF Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor teknik direktörü Ramazan Silin, engelleri aşarak, arzuladıkları hedefe ulaşmak istediklerini söyledi.  
''ENGELLERİ AŞARAK, ARZULADIĞIMIZ HEDEFE ULAŞMAK İSTİYORUZ''
Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Menemen Belediyespor deplasmanında 4-1 galip gelerek, zirve mücadelesini sürdürdüklerini belirtti.
     Takımının her geçen gün daha iyiye doğru gittiğine dikkati çeken Silin, şöyle devam etti:
     ''Engelleri aşarak, arzuladığımız hedefe ulaşmak istiyoruz. Menemen Belediyespor karşısında sezonun en başarılı mücadelesini sergiledik, takım içerisinde görevini yapmayan oyuncum yok. Herkes canla başla mücadele etti ve hak ettiğimiz bir galibiyeti aldık. Centilmence bir müsabaka oldu, iki takımda futbolu çirkinleştirmedi. İzleyenler keyif aldı. Ayrıca, bu zorlu deplasmanda bizleri yalnız bırakmayan Antakya Belediye Başkanımız Lütfü Savaş, Kulüp Başkanımız Hikmet Çinçin, yöneticilerimiz ve uzak bir mesafe katederek, maça gelen taraftarlarımıza hediye ediyoruz. Onları bayram arefesinde sevindirememiştik, ama bayram içerisinde sevindirerek, anlamlı bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesi halinde sezon sonunda o çok istediğimiz şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum. Bunun için de daha çok çalışacağız ve her maçımıza aynı ciddiyet ve disiplin içerisinde hazırlanacağız.''
     Silin, haftayı maç yapmadan geçirmelerinden dolayı oyuncularına 4 gün izin verdiğini, çalışmalara 22 Kasım Pazartesi günü başlayacaklarını sözlerine ekledi.