Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü 1. Masa Tenisi Turnuvası Ödülleri Dağıtıldı.

29 Temmuz 2010 tarihinde saat:18:00’da Tenis CAFE’de  Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübünce düzenlenen Madalya ve ödül dağıtım töreninde Bir açılış konuşması yapan Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı; Enis ÖZEL ;  Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü Derneği” nin 20 Şubat- 31 Mayıs 2010 tarihleri arasında Antakya da ilk defa Lig usulü olarak düzenlediği “ Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü 1. Masa Tenisi Turnuvası “adı altında yapılan turnuvada Hatay Tarihinde Ve Türkiye de bir ilk denebilecek  200 e yakın sporcunun katılımı ile gerçekleşmiştir. 
Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü 1. Masa Tenisi Turnuvası Ödülleri Dağıtıldı.

Ferdi erkek, Ferdi bayan, Genç erkek, Minik erkek, Mix ve minik kızlarda  toplam olarak 6 kategoride  düzenlenen  ve 4 ay gibi ve lig usulü olarak yapılan çok uzun süren turnuva sonucunda toplamda 1500 e yakın maç oynanmıştır. aşağıda isimleri yazılı sporcularımız dereceye girerek Kupalarını, madalyalarını ve Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü nün özel olarak ilk defa düzenlemiş olduğu Katılım Sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

 

Kulübümüz  ilk defa 23 Nisan  2010 tarihinde Atatürk ün çocuklarımıza armağan ettiği çocuk bayramı dolayısıyla yine  23 nisan 2010 tarihinde ilk defa TENİS CAFE 1. Masa Tenisi turnuvası adı altında turnuva düzenlemiş ve yine turnuvada başarı gösteren çocuklarımızı hediye yağmuruna tutmuştu ardından Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü 1. Masa Tenisi Turnuvası ve akabinde de birincisini  Eylül ayı içerisinde başlayıp Aralık ayı içerisinde sona erecek olan ve 2011 yılında da Ocak ayı içerisinde başlayıp Haziran ayı içerisinde sona zerecek olan Hatay  Tarihinde ilk defa başlatacağımız  ENİS ÖZEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ  MASA TENİSİ LİGİ adı altında katılımcıların sayısına göre belirlenmek üzere Süper Lig, 1. Lig, 2.Lig, 3. Lig ve Yükselme ligi oluşturulacaktır. Maçlarımızın yapılacağı yer olarak ta  Tenis CAFE ‘dir, Müsabakalarımızda dereceye giren sporcularımız sırasıyla süper lig, 1. lig, 2. lig gibi oyun seviyelerine uygun  sporcularımızla sürekli maç yapacaklardır 10 arlı  kişilerden oluşturmayı düşündüğümüz liglerimizde her yıl son iki veya üç kişinin bir alt sıraya ve    bir alt ligde bulunan  ilk iki veyahut üç kişinin bir üst lige yükselmesi şeklinde  devam edecektir, ve liglerde maç yapan sporcularımızda devamlı bir suretle maçları videoya kayıt edileceğinden www.enisspor.com adresinden maçlarından sonra kendi maçlarını izleme ve bilgisayarlarına indirme  ve dolayısıyla da hatalarını görme fırsatını yakalayabileceklerdir. Bu nedenle Masa Tenisine gönül veren ve sempati duyan ve duyabilecek herkes Antakyada ilk defa oluşacak bu lige yükselme grubundan başlayarak katılabilecektir.

 

 Enis Özel Gençlik ve Spor Kulübü 1. Masa Tenisi Turnuvasında madalya ve ödül dağıtım töreni şu şekilde gerçekleşmiştir.

 Ferdi Erkekler birincisi Cengiz YILDIZ’a  Kupa ve madalyalarıEnis Özel Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Enis Özel  takdim etmiştir.

İkinci Ercüment ÜLKÜMEN’e  Emekli Kadastro Müdürü İsmail ÖZTÜRK,

 

Ferdi Bayanlarda  Birinci Betül Mercana  kupa ve madalyalarıAntakya Gönüllüleri Derneği Başkanı Mustafa ÖZAL,

 

Genç erkeklerde Birinci Süleyman Yasin ÜNVER e İş adamı Suphi KARAKAYA ,  Minik Kızlarda Birinci İpek ÖZBEK”e  Davut ZERMAN, Minik Erkeklerde Halil KÜÇÜKBEYAZIT a  Hasan KAHRAMAN,  Mixlerde birinci Cengiz YILDIZ ve Hatice BİLGİN çiftine de İş adamı Ahmet KAVUKOĞLU  kupa madalya ve katılım sertifikalarını takdim etmiştir.

 

ENİS ÖZEL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ – ( 289403 ) 31–15–125– Turunçlu Beldesi Uğur Mumcu Cad. Enis Özel Apt. No:4 Zemin Kat  Antakya   Gsm –  0 532 514 77 00 :  0 326  223 48 49 – Web - www.enisspor.com                          E-Mail: teniscafe@msn.com 

K A T E G O R İ L E R

 

      Ferdi Erkek 

1.  Cengiz YILDIZ 

2.      Ercüment ÜLKÜMEN

3.      Ferhat SEZGİN

4.      Serkan ÖZTOPRAK 

 

Ferdi Bayan

 Betül MERCAN 

1.      Arzu HALEPLİOĞLU

2.      Hatice BİLGİN

3.      Evrim DERVİŞ

 

      Genç Erkekler 

1.      Süleyman Yasin ÜNVER 

2.      Bahadır  GÜLÇELİK

3.      Yalçın İLGÖRMÜŞ

4.      Mehmet GÜLÇELİK

 

Minik Kızlar 

1.      İpek ÖZBEK

2.      Zeynep YÜCEL

3.      Gizem MIŞRAKLI

4.      Sevinç YÜCEL

 

Mixler

1.      Cengiz YILDIZ – Hatice BİLGİN

2.      Reşat ÇELİK- Arzu HALEPLİOĞLU

3.      Yemliha COŞKUN-Betül MERCAN

4.      Munis ÖZGÜL- Nazlı ÖZGÜL

 

Minik Erkekler

1.      Halil KÜÇÜKBEYAZIT

2.      Rutkay Aziz AKSU

      3.   Emre GÜCEL

      4.   Emre BEKFİLAVİOĞLU