ERKEK VOLEYBOL TAKIMI GAZİANTEP ŞAHİNBEY’İ AĞIRLADI

Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren ve ilimizi Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi’nde temsil eden Antakya Belediyesi Voleybol takımı hafta sonu kendi evinde lig maçına  çıktı.

ERKEK VOLEYBOL TAKIMI GAZİANTEP ŞAHİNBEY’İ AĞIRLADI

            Temsilcimiz Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Gaziantep Şahinbey Voleybol Takımı’nı konuk etti.Antakya Kapalı Spor Salonu’nda oynanan ve heyecanlı geçen maçı  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, her iki takımın kulüp idarecileri ve spor severler ilgi ile izledi.

Türkiye Erkekler Voleybol 2.Liginde, Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı ile Gaziantep Şahinbey Voleybol Takımı arasında oynanan  maçta, ev sahibi takım maçı 0-3’lük skor ile kaybetti. 
 
 Gaziantep Şahinbey Voleybol Takımı, Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı karşısında galip gelerek, sahadan ayrıldı.  Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Türkiye Erkekler Voleybol 2.Liginde deplasmanda 10 Kasım 2013 Pazar günü saat 13.00’te Tokat Niksar Belediye Takımı ile karşılaşacak. Antakya Belediyesi Erkek Voleybol Takımı, Tokat Niksar Belediye Takımı ile yapacağı maç için hazırlık çalışmalarına başladı.