ERZİN BELEDİYESPOR A İFTAR YEMEGİ

KAYMAKAM YÖNDEN: ''ERZİN BELEDİYESPOR'A KALICI KAYNAKLAR YARATMANIN YOLLARINI ARIYORUZ'' (
ERZİN BELEDİYESPOR A İFTAR YEMEGİ
Erzin Kaymakamı İskender Yönden, Erzin Blediyespor'a kalıcı kaynaklar yaratmanın yollarını aradıklarını söyledi.
     Yönden, Işıkoğlu Tesisleri'nde Erzin Belediyesporlu teknik kadro ve futbolculara verilen iftar yemeği öncesinde yaptığı konuşmada, spor kulüplerinin ilçenin tanıtımına önemli katkılarının bulunduğunu kaydetti.
     Yoğun işlerine rağmen bu sezon Erzin Belediyespor'un maçlarını izlemeye çalışacağını ifade eden Yönden, şöyle devam etti:
     ''Sporda başarılı olmanın bir yolu da ekonomik olarak güçlü olmaktan geçer. Bu nedenle Erzin Belediyespor'a kalıcı kaynaklar yaratmanın yollarını arıyoruz. Bayramdan sonra işadamları, siyasi ve sivil toplum kuruluşlarıyla toplantı yaparak Erzin Belediyespor'a kaynak bulunmasına katkı sağlayacağız. Bu konuda kimseyi zorlamayız. Ama ilçenin takımına herkes sahip çıkmalı.''
     Erzin Belediyespor Kulübü Başkanı Abdullah Yakar, desteğin artması halinde daha önemli başarılara imza atacaklarını, hedeflerinin Erzin tarihinde yaşanmayan 3. lig sevincini elde etmek olacağını söyledi.
     Erzin Belediyespor teknik sorumlusu Hıdır Özdemir, tesis konusunda sorunlar yaşadıklarını, çim saha ile spor salonu yapılması gerektiğini belirtti.
     Yemeğe, Belediye Başkanı Kasım Şimşek, Belediye Başkan Yardımcıları Nizamettin Vural ile Mehmet Vural, İlçe Emniyet Müdürü A.Fuat Bozkurt, ve futbolcular katıldı.
ERZİN BELEDİYESPOR A İFTAR YEMEGİ haberi 08 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  17490 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle