ERZİN DE FUTBOL YAZ OKULU

ERZİN BELEDİYESPOR KULÜBÜ BAŞKANI YAKAR: -''4 AYLIK ÇALIŞMA SONUCUNDA 100 YETENEKLİ SPORCU
ERZİN DE FUTBOL YAZ OKULU
Erzin'de 4 ay önce başlayan ''Futbol Yaz Okulu''nda başarı gösteren 100 sporcunun Erzin Belediyespor takımına kazandırıldığı bildirildi.
     Erzin Belediyespor Kulübü Başkanı Abdullah Yakar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 ay boyunca haftada 3 gün süren kursta, sporculara futbolun tekniğinin yanı sıra, sporcu sağlığı, beslenmesi ve uluslararası oyun kurallarının öğretildiğini söyledi.
     Futbol Yaz Okulu'nda başarı gösteren 100 sporcuya Erzin Belediyespor'da lisans çıkartıldığını belirten Yakar, ''Bu sporcular, önümüzdeki yılın şubat ayında başlayacak U-13 yaş gruplarında kulübümüz adına forma giyecekler. 4 aylık kursta öğrencilere futbolun tüm inceliklerini öğreten antrenörlerimiz Zafer Soylu ile Alper Çelen ile tüm antrenmanları izleyen ve destek veren velilere teşekkür ederiz. Haftanın 3 günü sporculara araç tahsis eden ve katkı sağlayan Belediye Başkanı Kasım Şimşek'in yaptığı katkıları da unutmayacağız'' dedi.
ERZİN DE FUTBOL YAZ OKULU haberi 29 Ağustos 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  22590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle